Eski Köye Yeni Adet İzle – Full HD Tek Parça İzle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (4)
5 Yorum 12,407 Görüntülenme

Eski Köye Yeni Adet İzle – Full HD Tek Parça İzle

Yıl 1990… Köye gelen sağlık ekipleri, en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Köy halkının yapılan işlemle ilgili fikirleri yoktur. Sağlık ekipleri gittikten sonra bir araya toplanan erkekler, kadınlara yapılan işlemle ilgili akıl yürütmeye başlar. Ortaya birçok fikir atılır ve en sonunda spiralin bir mikrofon olduğuna kanaat getirilir. Devletin gözünün üzerlerinde olduğunu düşünen köy halkı, mikrofonlar sayesinde dinlendiklerini düşünür. Başlarına iş açmamak için tetikle olan ahali, kadınların yanında siyasi hiçbir şeyden bahsetmemeye, onlara kibar davranmaya başlar. Durumdan yararlanıp devletten takdir görmek isteyenlerse kadınlardaki mikrofona hazır ola geçerek "Vatan Sana Canım Feda" diye bağırırlar. Yaşanan birbirinden komik durumlar, köyde tüm dengelerin alt üst olmasına neden olur.
Eski Köye Yeni Adet İzle adındaki kelimelerden de anlaşılacağı gibi, 90’lı yılların başında ülkemizde doğum kontrolü yapan sağlık ekipleri bir köye giderler. Gelen misafirleri hoş karşılayan ahali, pür dikkat ne yaptıklarını merak eder. Kadınlara özel takılan spiral adındaki bir aletin ne olduğunu bilmedikleri için aralarında fikir alışverişi yapacaklardır. Bu saatten sonra Eski Köye Yeni Adet Full İzle filminde eğlence ve komedi başlayacaktır. Erkekler bu garip cismin kadınlara devlet yetkilileri tarafından takılan küçük bir dinleme cihazı olduğu kanısına varacaklardır. Bunun üzerine köyün gidişatı ve erkeklerin eşlerine davranışları birden değişecektir. Eski Köye Yeni Adet Hd İzle sinema yapımına karşı olarak bir kaç kişi filmi seyretmeme ve hatta yayından kaldırma yasağı hakkında işlem başlatmış. Komedi ile birlikte ülkeye yapılan terbiyesiz hakaretler içerebildiği iddia edilen filmi izleyeceğiz.
Ferit Karahan ile Gülistan Acet'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Karahan ve Acet kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Bülent Emrah Parlak, Füsun Demirel, Nail Kırmızıgül, Haki Biçici, Burcu Gönder Parlak, Gülhan Tekin, Meltem Yılmazkaya gibi isimlerin yer aldığı filmin müzikleri ise Tuna Hizmetli’ye ait.
1990’ların sonunda bir köye bir sağlık ekibi gelir ve en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Sağlık ekibinin köyden ayrılmasıyla köyün erkekleri toplanıp, kadınlara takılan cihazın ne olduğuna dair fikirler üretirken birbirinden komik yanlış anlamalarla aletin bir mikrofon olduğuna kanaat getirirler. Bu yanlış anlamayla köyde her şey değişecek, birbirinden komik durumlar yaşanacaktır...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)