İletişim/Hukuksal

4khdfilmizleyin.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesine göre sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu yasaya istinaden sitemiz yönetici ve sahiplerinin hukuka aykırı içeriklerin kontrolü gibi bir denetim yükümlülüğü yoktur. İş bu sebepten sitemiz uyar/kaldır mantığıyla hareket ederek faaliyet göstermektedir. İçeriklerimiz içinde telif hakkı olduğunu düşündüğünüz her türlü eserin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını veya yasal haklarının çiğnenmesine konu olduğunu belirten hak sahipleri veya meslek birlikleri [email protected] mail adresinden ihbarda bulunabilir veya iletişime geçebilirler. Oluşturulan her talebin titizlikle dikkate alınacağı ve yasal ihlal olmasına sebep veren eser sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Not: Sadece firmaların webmail lerinden gelen mailler dikkate alınır. Ücretsiz mail sağlayıcılardan gelen mailler dikkate alınmaz.

English Translation:

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to “[email protected] ” email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.